MÖBLER / Skåp & hyllor / Etagehylla med låda 7795405
nr 779 5405
Etagehylla med låda
längd: 47, djup: 35, höjd: 76, 1800-tal
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 24 september 2012
kl 17:45:02
100 kr
150 kr
300 kr
300 kr
6
400 kr